Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Navštívili jsme > Hotel Abácie

Pokud si chcete užít pohodový víkend plný příjemné relaxace, není lepší volby, než navštívit Hotel Abácie ve Valašském Meziříčí. Hotel nabízí nádherné wellness centrum, přímo oázu klidu a pohody. Wellness centrum je nové, moderně vybavené a s krásným designem. Můžete si vybrat mnoho druhů masáží, kosmetiku, nebo si zarezervovat dvouhodinový pobyt v soukromém wellness. Je to opravdu neuvěřitelně příjemné – velká místnost s vodní postelí, vířivkou, saunou a sprchou v moderním příjemném designu na dvě hodiny jen pro vás. Úžasný zážitek, který každému doporučujeme. Pokud se rozhodnete navštívit jen „veřejné“ wellness centrum, jistě také nebudete litovat. Nadchne vás jeho moderní design i vybavení. Velkou předností wellness centra je, že bylo navrženo tak, aby si lidé zachovali co nejvíce soukromí – dvě prostorné vířivky jsou oddělené a ukryté a máte jistotu, že vás nikdo jiný nebude obtěžovat. Stejně tak sauny, kterých je na výběr takové množství, že máte téměř zaručeno, že v ní budete sami. Je tu klasická finská sauna, infrasauna, vario sauna, tepidarium, pára, možností je opravdu spousta. Zajímavý je také Kneippův chodník. Krásně si odpočinete i v relaxační zóně s lehátky. Nejvíce se nám líbil ochlazovací bazén na venkovní terase. Ten funguje jako ochlazovací bazén i v zimě, v létě je pak na terase velmi příjemné opalování na lehátkách. Výhodou je, že se nejedná pouze o malý ochlazovací bazének, jaký bývá ve většině saun, ale je to celkem velký bazén, kde se dá velmi pohodlně plavat.

Po relaxaci ve wellness vám určitě vyhládne, ale o to se postará hotelová restaurace, která nabízí velmi zajímavá a dobrá jídla. Součástí restaurace je i útulná zimní zahrada a venkovní terasa, kde je v létě velmi příjemné posezení. Po výborné večeři se můžete odebrat do útulného hotelového pokoje, nebo si vypít drink v salónku, pokud ale máte ještě dost energie, můžete si jít zahrát bowling nebo squash, který je přímo v budově hotelu.

Ráno můžete začít také aktivně – v moderním hotelovém fitness, které vám nabídne širokou škálu možností si zacvičit. Po takovéto námaze vám jistě přijde v hod výborná snídaně formou bufetu.

Pokud budete mít při všech aktivitách, které se dají provozovat v hotelu ještě čas, můžete navštívit zajímavá místa a památky v okolí Valašského Meziříčí. Například skanzen v Rožnově pod Radhoštěm, nebo můžete vystoupat na horu Radhošt.

Za GMcompany
Michael Duben

Sdílet

Hotel Abácie
U Abácie 491
757 01 Valašské Meziříčí
Kontakt:
Tel:   571 613 830
E-mail:   recepce@hotel-abacie.cz
Více informací o hotelu:
Základní zápis Hotel Abácie

Hotel Abácie
Hotel Abácie Hotel Abácie Hotel Abácie Hotel Abácie Hotel Abácie Hotel Abácie Hotel Abácie Hotel Abácie Hotel Abácie Hotel Abácie
 

Mapa

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.