Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Navštívili jsme > Golf Hotel Morris

Hotel Morris překvapí své zákazníky velmi klidnou polohou v těsné blízkosti Royal Golf Clubu Mariánské Lázně. Nemusíte být vyznavačem golfu na to, aby Vás tento hotel uchvátil svou romantickou polohou a nádherným prostředím.

Přijali jsme pozvání do Hotelu Morris, který se zcela odlišuje od ostatních hotelů v této lokalitě svým klidem mimo hlavní turistický ruch. Zaparkovali jsme na parkovišti u recepce, přivítala nás milá recepční a představila nám hotel, služby a všechny potřebné informace k našemu pobytu. Dozvěděli jsme se, že můžeme využít restauraci, která má velmi zajímavý design interiéru s přilehlou teráskou s pěkným výhledem na upravený park.

Překvapil nás nádherný a čistý pokoj, jenž se pyšní staroanglickým designem s moderními doplňky. Tato kombinace v nás vyvolala příjemný pocit vkusu a pohody. Prostorný pokoj byl vybaven LCD televizorem se satelitem, minibarem, telefonem, velkým sprchovým koutem (hotel disponuje i pokoji s vanou), velkou a pohodlnou postelí a posezením s výhledem do parku. Design Hotelu Morris si pro svůj kalendář vybrala i známá česká modelka Kateřina Kristelová, která zde nafotila sérii fotografií pro svůj kalendář pro rok 2010.

Po dlouhé cestě a zabydlení jsme si to zamířili rovnou na terásku, abychom ochutnali místní speciality. Jídelní lístek se nám velmi líbil svými nápady spojené s jednoduchostí, nikoliv po vzoru jídelních lístků, jejž připomínají svým obsahem spíše knihy pro dlouhé zimní večery. Obsluha byla velmi příjemná, její profesionalita mísící se s lehkým vtipem nám přinesla skutečný pocit pohody, dlouho jsem se s podobnou nesetkal. Začít špikovanou panenkou z lávového grilu mi přišlo jako začátek víkendu dobrý nápad a nemýlil jsem se. Středomořská gastronomie připravovaná v Morrisu vám zaručeně udělá dobře nejen na pohled, ale i na chuť, nebál bych se ji označit za gastronomii zážitkovou. Snídaně formou bufetu obsahují vše, na co si vzpomenete a pokud ne, je vám k dispozici kuchař, jenž Vám připraví vše dle vašeho přání před vašima očima. Po výborné snídaní jsme vždy ještě využili zahrádky k dopolední kávě před výletem do okolí, jenž vám Mariánské Lázně nabízejí.

Po procházce po místní kolonádě s množstvím kaváren, ochutnávky místní léčivé vody a navštívení náhodného koncertu anglického sboru pod širým nebem navrhuji vyzkoušet některou z mnoha aktivit, jež Morris nabízí: golfu si můžete užít jak na 18 jamkovém hřišti vzdáleném 50m od hotelu vč. golfové akademie, tak indoor golf-simulátoru. Fitness centrum se nachází přímo v hotelu a pro milovníky adrenalinu lanové centrum v parku u hotelu. Tím ovšem nabídka aktivit nekončí, dále zahrnuje zajištění zorbingu, race-boxu, offroadu, rybolovu… Po tom všem vám nezbývá síla na nic jiného, než navštívení wellness a balnea. Prohřát tělo v páře, nechat se uvolnit v luxusní whirlpool před výběrem jedné z mnoha druhů masáží vás uvolní před dalším příjemně stráveným večerem.

Návštěvu Hotelu Morris v Mariánských Lázních vřele doporučuji, děkuji personálu Morrisu za jejich péči a budu se těšit na další návštěvu tohoto úžasného hotelu.

Za GMcompany
Daniel Riess

Sdílet

Golf Hotel Morris
Mariánské lázně 724
35301 Mariánské lázně
Kontakt:
Tel:   +420 354 422 777
E-mail:   golfhotelmorris@seznam.cz
Více informací o hotelu:
Základní zápis Golf Hotel Morris

Golf Hotel Morris
Golf Hotel Morris Golf Hotel Morris Golf Hotel Morris Golf Hotel Morris Golf Hotel Morris Golf Hotel Morris Golf Hotel Morris Golf Hotel Morris Golf Hotel Morris
 

Mapa

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.