Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Navštívili jsme > April hotel Panorama

Před Vánoci jsem se rozhodnul překvapit svoji přítelkyni originálním dárkem. Vybral jsem dárkový poukaz na romantický pobyt v April hotelu Panorama.

April hotel Panorama se nachází v malebném městě Rychnově nad Kněžnou. Už při příjezdu mě překvapilo umístění hotelu. Stojí na konci vilové čtvrti a přímo z krásné zahrady hotelu je výhled na Orlické hory.

Protože jsem často na cestách, tak se již tradičně obávám personálu v cestovním ruchu. Musím říct, že jsem byl ale velmi mile překvapen vstřícností, profesionalitou a osobním přístupem personálu tohoto rodinného hotelu. Při ubytování na recepci jsme si mohli dopředu rozvrhnout celý harmonogram využití našich zakoupených služeb (privátní bazén, vířivka, sauna, masáž, romantická večeře). Zde bych Vám doporučoval si hodiny jednotlivých služeb zamluvit již z domu přes recepci, abyste se nemuseli ohlížet na již dříve ubytované hosty. Rezervace již byly totiž velmi plné.

Wellness služby nás příjemně překvapily. Privátní hodinu v bazénu a vířivce jsme si zpříjemnili pravým šampaňským a čerstvými jahodami.

Speciální poděkování patří především panu Rudolfu Osikovskému, který na hotelu provádí masáže. Je to výtečný člověk, který je opravdový profesionál ve svém oboru. Především nás zaujala manuální lymfatická drenáž.

Každý den byl velmi náročný nejen kvůli široké nabídce služeb hotelu, ale i množství výletů, které lze z hotelu uskutečnit. Nejhezčí výlety byly zámek v Novém Městě nad Metují a pěší túra po hřebenech Orlických hor. Po tak náročném dni jsme ocenili romantickou večeři při svíčkách dokreslenou příjemnou hudbou pianisty pana Fialy.

Jsme s přítelkyní oba pracovně velice vytížení a na tomto relaxačním pobytu jsme si opravdu odpočinuli a prožili krásné romantické chvíle. Překvapily nás i ceny za služby tak vysoké úrovně.

Byli jsme tak spokojeni, že jsme se touto formou rozhodli tento krásný hotýlek doporučit dalším zájemcům, kteří si chtějí báječně odpočnout.

Za tým GMcompany
Daniel Riess

Sdílet

April hotel Panorama
Masarykova 941
51601 Rychnov nad Kněžnou
Kontakt:
Tel:   +420 494 534 619
E-mail:   hotel@aprilhotel.cz
Více informací o hotelu:
Základní zápis April hotel Panorama
Webové stránky:

 April hotel Panorama
 April hotel Panorama April hotel Panorama April hotel Panorama April hotel Panorama April hotel Panorama April hotel Panorama April hotel Panorama April hotel Panorama April hotel Panorama April hotel Panorama April hotel Panorama April hotel Panorama
 

Mapa

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.