Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Navštívili jsme
Hotel Happy Star

Hotel Happy Star

Znojmo

Hotel Happy Star vznikl doslova uprostřed pole u vesnice blízko Znojma. Jeho umístění je velmi příjemné - nic v okolí nenarušuje klid, ale je jen pár minut cesty autem od Znojma a od hranice s Rakouskem. Díky tomu je ideálním místem, odkud vyrážet na výlety. My jsme v tomto hotelu strávili dvě noci.

 
Kaple svaté Markéty

Kaple svaté Markéty

Žďár nad Sázavou

Kapli svaté Markéty ve Žďáru nad Sázavou jsem našel na internetu v době, kdy jsem hledal ideální romantické místo, kde se svojí přítelkyní oslavím naše výročí. Velice mě zaujaly internetové stránky, kde jsem si prohlédl spoustu fotek kaple, která byla manželi Hendrychovými kompletně zrekonstruována.

 
Villa Regenhart

Villa Regenhart

Jeseník

Romantický čtyřhvězdičkový wellness hotel Villa Regenhart stojí nedaleko centra lázeňského města Jeseník. Impozantní stavba spojuje historickou atmosféru s moderním relaxačním wellness prostorem. Hotel je situován cca 500 metrů od centra lázeňského města Jeseník.

 
 April hotel Panorama

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

Před Vánoci jsem se rozhodnul překvapit svoji přítelkyni originálním dárkem. Vybral jsem dárkový poukaz na romantický pobyt v April hotelu Panorama.

 
Hotel Abácie

Hotel Abácie

Valašské Meziříčí

Pokud si chcete užít pohodový víkend plný příjemné relaxace, není lepší volby, než navštívit Hotel Abácie ve Valašském Meziříčí. Hotel nabízí nádherné wellness centrum, přímo oázu klidu a pohody. Wellness centrum je nové, moderně vybavené a s krásným designem.

 
PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Skutečný odpočinek v přírodě nedaleko Prahy V polovině července jsme navštívili hotel Park Holiday v Benicích, který vznik v roce 2008 a za jehož architektonické pojetí získal ocenění Stavba roku.

 
Golf Hotel Morris

Golf Hotel Morris

Mariánské lázně

Přijali jsme pozvání do Hotelu Morris, který se zcela odlišuje od ostatních hotelů v této lokalitě svým klidem mimo hlavní turistický ruch. Zaparkovali jsme na parkovišti u recepce, přivítala nás milá recepční a představila nám hotel, služby a všechny potřebné informace k našemu pobytu.

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.