Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Wellness Hotel Chopok

Wellness Hotel Chopok

hvězdahvězdahvězdahvězda

Nízke Tatry, stredisko Jasná, obec Demänovská dolina, vrch Chopok a región Liptov poskytujú ideálne prostredie pre wellness hotel na Slovensku so zameraním na ponuku wellness a relaxačných služieb. Wellness pobyty a wellness víkendy sú našimi hosťami obľúbené v každom ročnom období aj vďaka prírodným krásam a športovému vyžitiu, ktoré Demänovská dolina, Jasná, Chopok a región Liptov ponúkajú. Wellness centrum a bazén je pre hotelových hostí grátis. Z relaxačných služieb máme širokú ponuku rôznych druhov relaxačných a uvoľňujúcich masáží, zábalov, očistných a detoxikačných kúr ale aj špeciálne procedúry ako medová, čokoládová, kokosová, indická.

Sdílet

Wellness Hotel Chopok
Demänovská Dolina 20
031 01 Liptovský Mikuláš
Kontakt:
Tel:   +421 911 611 386
E-mail:   rezervacie@hotelchopok.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Wellness Hotel Chopok
Wellness Hotel Chopok
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Grand, Jasná

Hotel Grand, Jasná

Liptovský Mikuláš 1

Hotel Jánošík

Hotel Jánošík

Liptovský Mikuláš

Hotel Bystrina

Hotel Bystrina

Demanovská Dolina

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.