Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Wellness Hotel Chopok

Wellness Hotel Chopok

hvězdahvězdahvězdahvězda

Nízke Tatry, stredisko Jasná, obec Demänovská dolina, vrch Chopok a región Liptov poskytujú ideálne prostredie pre wellness hotel na Slovensku so zameraním na ponuku wellness a relaxačných služieb. Wellness pobyty a wellness víkendy sú našimi hosťami obľúbené v každom ročnom období aj vďaka prírodným krásam a športovému vyžitiu, ktoré Demänovská dolina, Jasná, Chopok a región Liptov ponúkajú. Wellness centrum a bazén je pre hotelových hostí grátis. Z relaxačných služieb máme širokú ponuku rôznych druhov relaxačných a uvoľňujúcich masáží, zábalov, očistných a detoxikačných kúr ale aj špeciálne procedúry ako medová, čokoládová, kokosová, indická.

Sdílet

Wellness Hotel Chopok
Demänovská Dolina 20
031 01 Liptovský Mikuláš
Kontakt:
Tel:   +421 911 611 386
E-mail:   rezervacie@hotelchopok.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Wellness Hotel Chopok
Wellness Hotel Chopok
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Grand, Jasná

Hotel Grand, Jasná

Liptovský Mikuláš 1

Hotel Jánošík

Hotel Jánošík

Liptovský Mikuláš

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.