Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Villa Nečas Žilina

Villa Nečas Žilina

hvězdahvězdahvězdahvězda

Hotel Villa Nečas poskytuje hosťom jednolôžkové, dvojlôžkové, trojlôžkové izby a jednu family-štvorlôžkovú izbu. Všetky izby sú vybavené klimatizácoiu. V izbách je pripojenie na internet, moderný sound systém, TV, minibar a osobný trezor. Intenzita osvetlenia v hotelovej izbe je nastaviteľná a dokáže sa prispôsobiť nálade. V cene ubytovania sú bohaté raňajky podávané formou bufetových stolov, bezplatné wifi pripojenie, parkovisko, daň za ubytovanie, wellness zóna.

Sdílet

Villa Nečas Žilina
Pri Celulózke 3494
011 61 Žilina
Kontakt:
Tel:   +421 415 091 001
E-mail:   majchrakova@villanecas.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Villa Nečas Žilina
Villa Nečas Žilina
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Jánošík

Hotel Jánošík

Liptovský Mikuláš

Hotel Bystrina

Hotel Bystrina

Demanovská Dolina

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.