Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Villa Nečas Žilina

Villa Nečas Žilina

hvězdahvězdahvězdahvězda

Hotel Villa Nečas poskytuje hosťom jednolôžkové, dvojlôžkové, trojlôžkové izby a jednu family-štvorlôžkovú izbu. Všetky izby sú vybavené klimatizácoiu. V izbách je pripojenie na internet, moderný sound systém, TV, minibar a osobný trezor. Intenzita osvetlenia v hotelovej izbe je nastaviteľná a dokáže sa prispôsobiť nálade. V cene ubytovania sú bohaté raňajky podávané formou bufetových stolov, bezplatné wifi pripojenie, parkovisko, daň za ubytovanie, wellness zóna.

Sdílet

Villa Nečas Žilina
Pri Celulózke 3494
011 61 Žilina
Kontakt:
Tel:   +421 415 091 001
E-mail:   majchrakova@villanecas.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Villa Nečas Žilina
Villa Nečas Žilina
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.