Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Kaštieľ Gbeľany

Kaštieľ Gbeľany

hvězdahvězdahvězdahvězda

V romantickom kaštieli CHATEAU GBELANY prežijete komfortne a bez stresu najdôležitejšie dni vo svojom živote. Podľa vašich požiadaviek vám kompletne a do detailov pripravíme svadobnú hostinu, zásnuby alebo rodinnú oslavu. V závislosti od počtu vašich hostí sa rodinná udalosť môže odohrávať v konferenčnej sále, reštaurácii BELENE, v niektorom z historických salónikov alebo v štýlovej vinárni. Priamo v hoteli môžete využiť služby profesionálnej kaderníčky a vizážistky.

Sdílet

Kaštieľ Gbeľany
Hlavná 140
013 02 Gbeľany
Kontakt:
Tel:   +421 414 204 141
E-mail:   reception@chateaugbelany.com
Další prezentace tohoto subjektu:

Kaštieľ Gbeľany
Kaštieľ Gbeľany
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Wellness Hotel Chopok

Wellness Hotel Chopok

Liptovský Mikuláš

Hrad a Kaštieľ

Hrad a Kaštieľ

Liptovský Hrádok

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.