Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Kaštieľ Gbeľany

Kaštieľ Gbeľany

hvězdahvězdahvězdahvězda

V romantickom kaštieli CHATEAU GBELANY prežijete komfortne a bez stresu najdôležitejšie dni vo svojom živote. Podľa vašich požiadaviek vám kompletne a do detailov pripravíme svadobnú hostinu, zásnuby alebo rodinnú oslavu. V závislosti od počtu vašich hostí sa rodinná udalosť môže odohrávať v konferenčnej sále, reštaurácii BELENE, v niektorom z historických salónikov alebo v štýlovej vinárni. Priamo v hoteli môžete využiť služby profesionálnej kaderníčky a vizážistky.

Sdílet

Kaštieľ Gbeľany
Hlavná 140
013 02 Gbeľany
Kontakt:
Tel:   +421 414 204 141
E-mail:   reception@chateaugbelany.com
Další prezentace tohoto subjektu:

Kaštieľ Gbeľany
Kaštieľ Gbeľany
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Grand, Jasná

Hotel Grand, Jasná

Liptovský Mikuláš 1

Hotel Jánošík

Hotel Jánošík

Liptovský Mikuláš

Wellness Hotel Chopok

Wellness Hotel Chopok

Liptovský Mikuláš

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.