Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Hrad a Kaštieľ

Hrad a Kaštieľ

hvězdahvězdahvězdahvězda

Romantické prostredie Hradu a Kaštieľa v Liptovskom Hrádku je ako stvorené pre svadobné obrady a svadby. Za pekného počasia je svadobčanom k dispozícii nádvorie a nádherný park. Usporiadaním obradu však možnosti využitia rozprávkového prostredia zďaleka nekončia. Svadobná hostina a zábava sa môže konať v rôznych priestoroch – Dining room, Ballroom, v Reštaurácii Magdalena Zai alebo priamo na nádvorí Hradu a Kaštieľa. Hostia sa môžu kedykoľvek osviežiť prechádzkou po parku.

Sdílet

Hrad a Kaštieľ
Ulica Magdaleny Zai 1
033 01 Liptovský Hrádok
Kontakt:
Tel:   +421 445 207 711
E-mail:   reservations@grandcastle.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Hrad a Kaštieľ
Hrad a Kaštieľ
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Liptovský Dvor

Hotel Liptovský Dvor

Liptovský Ján

Hotel Grand, Jasná

Hotel Grand, Jasná

Liptovský Mikuláš 1

Wellness Hotel Chopok

Wellness Hotel Chopok

Liptovský Mikuláš

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.