Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Hotel Liptovský Dvor

Hotel Liptovský Dvor

hvězdahvězdahvězdahvězda

Ponúkame Vám ubytovanie v klasických dreveniciach - apartmánoch postavených v štýle typickej liptovskej architektúry a vybavených komfortným zariadením. Komfort dreveníc, špičková gastronómia, príjemná a pozorná obsluha sa postarajú o vytvorenie neopakovateľnej atmosféry a rodinnej pohody. U nás zabudnete na hluk a dynamiku mesta, vychutnáte si ticho, pohodu a prekrásne prostredie Nízkych Tatier.

Sdílet

Hotel Liptovský Dvor
Jánska dolina 438
032 03 Liptovský Ján
Kontakt:
Tel:   +421 918 683 123
E-mail:   info@liptovskydvor.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Liptovský Dvor
Hotel Liptovský Dvor
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Jánošík

Hotel Jánošík

Liptovský Mikuláš

Wellness Hotel Chopok

Wellness Hotel Chopok

Liptovský Mikuláš

Hotel Bystrina

Hotel Bystrina

Demanovská Dolina

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.