Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Hotel Grand, Jasná

Hotel Grand, Jasná

hvězdahvězdahvězdahvězda

Ponorte sa do ticha a relaxujte v hotelovom wellness centre. Urobte si od každodenného života chvíľu voľna – zážitok z pobytu sme povýšili na nový level. Nielenže budete ohromený neobyčajnými výhľadmi, nadchnú vás aj služby priateľského personálu, excelentná kuchyňa a komfortne zariadené vkusné izby. Kľúč od každej z nich je zároveň kľúčom od vášho nezabudnuteľného pobytu v Nízkych Tatrách.Leto ponúka ideálny čas, aby ste si vychutnali jeho slnečnú terasu s neopakovateľným výhľadom a nadýchli sa čerstvého vzduchu Liptova, zatiaľ čo zima je momentom, keď si v Jasnej užijete najlepšiu lyžovačku. Vďaka dokonalej kombinácii výhod ski in-ski out hotela, situovaného v centre Jasnej priamo pri nástupnej stanici moderného lyžiarskeho strediska a vybaveniu spĺňajúceho náročné požiadavky našich hostí, si môžete dopriať hýčkavý luxus, či už je dôvodom Vašej návštevy biznis, rodinná dovolenka alebo ste si prišli len tak oddýchnuť.

Sdílet

Hotel Grand, Jasná
Demänovská Dolina 71
031 01 Liptovský Mikuláš 1
Kontakt:
Tel:   +421 445 231 900
E-mail:   info@grandjasna.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Grand, Jasná
Hotel Grand, Jasná
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Bystrina

Hotel Bystrina

Demanovská Dolina

Hrad a Kaštieľ

Hrad a Kaštieľ

Liptovský Hrádok

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.