Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Hotel Bystrina

Hotel Bystrina

hvězdahvězdahvězda

Túlanie sa ruka v ruke panenskou prírodou, večerná romantika pri sviečkach v útulnej kolibe, relax v novom wellness a komfortné ubytovanie v príjemnom prostredí,kde Vás budí spev vtákov. Hosťom je v priestoroch hotela k dispozícii detský kútik, spoločenská miestnosť, wellness centrum, mini posilňovňa, masáže, wifi zdarma, herne, požičiavanie spoločenských hier a poskytovanie informácií o možnostiach túr. V areáli hotela je bezplatné parkovisko, basketbalový kôš, detské ihrisko, otvorené ohniská, reštaurácia, autokemping. V blízkosti hotela sa nachádza futbalové ihrisko, letná horská bobová dráha, lyžiarske stredisko, tenisový kurt.

Sdílet

Hotel Bystrina
Hotel Bystrina 23
031 01 Demanovská Dolina
Kontakt:
Tel:   +421 445 548 163
E-mail:   hotelbystrina@hotelbystrina.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Bystrina
Hotel Bystrina
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.