Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Hotel Bystrina

Hotel Bystrina

hvězdahvězdahvězda

Túlanie sa ruka v ruke panenskou prírodou, večerná romantika pri sviečkach v útulnej kolibe, relax v novom wellness a komfortné ubytovanie v príjemnom prostredí,kde Vás budí spev vtákov. Hosťom je v priestoroch hotela k dispozícii detský kútik, spoločenská miestnosť, wellness centrum, mini posilňovňa, masáže, wifi zdarma, herne, požičiavanie spoločenských hier a poskytovanie informácií o možnostiach túr. V areáli hotela je bezplatné parkovisko, basketbalový kôš, detské ihrisko, otvorené ohniská, reštaurácia, autokemping. V blízkosti hotela sa nachádza futbalové ihrisko, letná horská bobová dráha, lyžiarske stredisko, tenisový kurt.

Sdílet

Hotel Bystrina
Hotel Bystrina 23
031 01 Demanovská Dolina
Kontakt:
Tel:   +421 445 548 163
E-mail:   hotelbystrina@hotelbystrina.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Bystrina
Hotel Bystrina
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.