Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Hotel Bránica

Hotel Bránica

hvězdahvězdahvězdahvězda

Hotel Bránica ponúka kvalitné služby v oblasti ubytovania, gastronómie, oddychu a športu. Štýlové zariadenie hotela, široká ponuka služieb, možnosť aktívneho odpočinku v interiéri ako aj v exteriéri hotela, určite zaujme a uspokojí aj náročného návštevníka tejto zaujímavej časti Slovenska.Hotel Bránica zabezpečuje firemné večierky, plesy, eventy, módne prehliadky, spoločenské večere, športové podujatia a tlačovky. Organizovanie svadieb v našom hoteli sa stáva tradíciou, sme schopní vyhovieť Vašim predstavám a pripraviť svadbu na klúč.

Sdílet

Hotel Bránica
Belá
013 05 Belá
Kontakt:
Tel:   +421 415 693 035
E-mail:   info@hotelbranica.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Bránica
Hotel Bránica
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.