Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský > Hotel Bránica

Hotel Bránica

hvězdahvězdahvězdahvězda

Hotel Bránica ponúka kvalitné služby v oblasti ubytovania, gastronómie, oddychu a športu. Štýlové zariadenie hotela, široká ponuka služieb, možnosť aktívneho odpočinku v interiéri ako aj v exteriéri hotela, určite zaujme a uspokojí aj náročného návštevníka tejto zaujímavej časti Slovenska.Hotel Bránica zabezpečuje firemné večierky, plesy, eventy, módne prehliadky, spoločenské večere, športové podujatia a tlačovky. Organizovanie svadieb v našom hoteli sa stáva tradíciou, sme schopní vyhovieť Vašim predstavám a pripraviť svadbu na klúč.

Sdílet

Hotel Bránica
Belá
013 05 Belá
Kontakt:
Tel:   +421 415 693 035
E-mail:   info@hotelbranica.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Bránica
Hotel Bránica
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.