Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Hotel Ring

Hotel Ring

hvězdahvězdahvězda

Ubytovanie ponúka hotel na troch poschodia v 46 komfortne zariadených izbách. Na prízemí je situovaná recepcia, reštaurácia, lobby bar a súčasťou sú aj priestory centra bezpečnej jazdy. Parkovanie pre hotelových hostí je zabezpečené priamo pri hoteli, celodenne zabezpečené kamerovým systémom. V celom hoteli je možné pripojiť sa k internetu cez WiFi. Hotel má výhodnú polohu pre návštevníkov, ktorí majú radi spojenie motoristického športu s oddychom.

Sdílet

Hotel Ring
Orechová Potoň
930 02 Orechová Potôň
Kontakt:
Tel:   +421 917 193 643
E-mail:   recepcia@hotelring.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Ring
Hotel Ring
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.