Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Hotel Ring

Hotel Ring

hvězdahvězdahvězda

Ubytovanie ponúka hotel na troch poschodia v 46 komfortne zariadených izbách. Na prízemí je situovaná recepcia, reštaurácia, lobby bar a súčasťou sú aj priestory centra bezpečnej jazdy. Parkovanie pre hotelových hostí je zabezpečené priamo pri hoteli, celodenne zabezpečené kamerovým systémom. V celom hoteli je možné pripojiť sa k internetu cez WiFi. Hotel má výhodnú polohu pre návštevníkov, ktorí majú radi spojenie motoristického športu s oddychom.

Sdílet

Hotel Ring
Orechová Potoň
930 02 Orechová Potôň
Kontakt:
Tel:   +421 917 193 643
E-mail:   recepcia@hotelring.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Ring
Hotel Ring
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.