Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský > Hotel Ring

Hotel Ring

hvězdahvězdahvězda

Ubytovanie ponúka hotel na troch poschodia v 46 komfortne zariadených izbách. Na prízemí je situovaná recepcia, reštaurácia, lobby bar a súčasťou sú aj priestory centra bezpečnej jazdy. Parkovanie pre hotelových hostí je zabezpečené priamo pri hoteli, celodenne zabezpečené kamerovým systémom. V celom hoteli je možné pripojiť sa k internetu cez WiFi. Hotel má výhodnú polohu pre návštevníkov, ktorí majú radi spojenie motoristického športu s oddychom.

Sdílet

Hotel Ring
Orechová Potoň
930 02 Orechová Potôň
Kontakt:
Tel:   +421 917 193 643
E-mail:   recepcia@hotelring.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Ring
Hotel Ring
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.