Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trenčianský > Hotel Štefánik

Hotel Štefánik

hvězdahvězdahvězdahvězda

Svadobný deň je jeden z najdôležitejších v živote, a preto urobíme všetko pre to, aby sa stal pre Vás skutočne nezabudnuteľným. V najkrajší deň Vášho života pre Vás pripravíme kompletné menu podľa Vášho želania, výzdobu a kvalitný servis, ktorého zárukou je náš kvalifikovaný personál. Ako svadobný dar venujeme mladomanželom ubytovanie v niektorom z našich luxusne zariadených apartmánov zdarma. Pre svadobných hostí ponúkame možnosť ubytovania so zľavou. V priestoroch hotela je taktiež možné zabezpečiť civilný obrad.

Sdílet

Hotel Štefánik
Nám. M. R. Štefánika 37
907 01 Myjava
Kontakt:
Tel:   +421 346 212 121
E-mail:   recepcia@hotelstefanik.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Štefánik
Hotel Štefánik
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Grand Hotel

Grand Hotel

Trenčín

Hotel Gino Park Palace

Hotel Gino Park Palace

Považská Bystrica

Chateau Mignon

Chateau Mignon

Dubnica nad Váhom

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.