Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trenčianský > Hotel Gino Park Palace

Hotel Gino Park Palace

hvězdahvězdahvězdahvězda

Romantické priestory hotela vytvoria úžasnú atmosféru pre Váš dokonalý deň. Svadba v kaštieli zo 17. storočia je snom každej budúcej nevesty. Na základe našich skúseností s organizovaním svadieb Vám vieme zabezpečiť kompletný servis Vášho svadobného dňa alebo jeho časti podľa vášho výberu. Do podrobností naplánujeme organizáciu svadobného dňa, Vaše svadobné menu, výzdobu, zabezpečíme fotografa a kameramana, hudobnú produkciu, kaderníčku a vizážistku, sláčikové kvarteto, ľudový súbor na začepčenie či veľkolepý ohňostroj na počesť novomanželov.

Sdílet

Hotel Gino Park Palace
Orlové 116
017 01 Považská Bystrica
Kontakt:
Tel:   +421 424 459 600
E-mail:   info@parkpalace.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Gino Park Palace
Hotel Gino Park Palace
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Grand Hotel

Grand Hotel

Trenčín

Chateau Mignon

Chateau Mignon

Dubnica nad Váhom

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.