Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trenčianský > Hotel Gino Park Palace

Hotel Gino Park Palace

hvězdahvězdahvězdahvězda

Romantické priestory hotela vytvoria úžasnú atmosféru pre Váš dokonalý deň. Svadba v kaštieli zo 17. storočia je snom každej budúcej nevesty. Na základe našich skúseností s organizovaním svadieb Vám vieme zabezpečiť kompletný servis Vášho svadobného dňa alebo jeho časti podľa vášho výberu. Do podrobností naplánujeme organizáciu svadobného dňa, Vaše svadobné menu, výzdobu, zabezpečíme fotografa a kameramana, hudobnú produkciu, kaderníčku a vizážistku, sláčikové kvarteto, ľudový súbor na začepčenie či veľkolepý ohňostroj na počesť novomanželov.

Sdílet

Hotel Gino Park Palace
Orlové 116
017 01 Považská Bystrica
Kontakt:
Tel:   +421 424 459 600
E-mail:   info@parkpalace.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Gino Park Palace
Hotel Gino Park Palace
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Grand Hotel

Grand Hotel

Trenčín

Chateau Mignon

Chateau Mignon

Dubnica nad Váhom

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.