Hledat | Pokročilé vyhledávání

Grand Hotel

hvězdahvězdahvězda

GRAND hotel ponúka ideálne možnosti oddychu a načerpania energie v relax centre. Nachádza sa v suteréne, otváracia doba je od 17.00 do 22.00. Nájdete tu solárium, fínsku saunu, whirlpool a môžete si dopriať aj masáž. Všetko okrem masáže je pre hotelových hostí grátis. Športové a turistické možnosti Lesopark Brezina – poskytuje ideálne podmienky na psychickú aj fyzickú relaxáciu. Náučné chodníky – Sever a Vznik a vývoj lesa,a Kyslíková dráha. Športový areál na ostrove – tenisové kurty, minigolf Športová hala – squash,bowling, badminton Letná a Mestská krytá plaváreň Čachtický hrad – hrad z 13. storočia ležiaci v obci Čachtice ,ktorý preslávila grófka Alžbeta Bátoriová. Beckov – nachádzajú sa tu romantické zrúcaniny hradu Beckov z 12. storočia. Vodná nádrž Zelená voda – ponúka množstov športovísk, výborné podmienky na kúpanie, viacero barov a stravovacích zariadení a má vhodné podmienky aj na rybolov. Nachádza sa cca 22 km od Trenčína.

Sdílet

Grand Hotel
Palackého 3477
911 01 Trenčín
Kontakt:
Tel:   +421 327 434 353
E-mail:   info@grand-hotel.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Grand Hotel
Grand Hotel
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Gino Park Palace

Hotel Gino Park Palace

Považská Bystrica

Chateau Mignon

Chateau Mignon

Dubnica nad Váhom

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.