Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trenčianský > Chateau Mignon

Chateau Mignon

hvězdahvězdahvězdahvězda

Kaštieľ Chateau Mignon je novozrekonštruovaná historická budova z prvej polovice 19.storočia, ktorá sa nachádza na okraji centra mesta Dubnica nad Váhom, v blízkosti mestského parku. Poskytuje pohodlné ubytovanie v historických originálne zariadených 1 posteľových a 2 posteľových izbách.

Sdílet

Chateau Mignon
Pod Kaštieľom 949/9
018 41 Dubnica nad Váhom
Kontakt:
Tel:   +421 424 326 935
E-mail:   info@chateaumignon.eu
Další prezentace tohoto subjektu:

Chateau Mignon
Chateau Mignon
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Grand Hotel

Grand Hotel

Trenčín

Hotel Gino Park Palace

Hotel Gino Park Palace

Považská Bystrica

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.