Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trenčianský > Chateau Mignon

Chateau Mignon

hvězdahvězdahvězdahvězda

Kaštieľ Chateau Mignon je novozrekonštruovaná historická budova z prvej polovice 19.storočia, ktorá sa nachádza na okraji centra mesta Dubnica nad Váhom, v blízkosti mestského parku. Poskytuje pohodlné ubytovanie v historických originálne zariadených 1 posteľových a 2 posteľových izbách.

Sdílet

Chateau Mignon
Pod Kaštieľom 949/9
018 41 Dubnica nad Váhom
Kontakt:
Tel:   +421 424 326 935
E-mail:   info@chateaumignon.eu
Další prezentace tohoto subjektu:

Chateau Mignon
Chateau Mignon
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Grand Hotel

Grand Hotel

Trenčín

Hotel Gino Park Palace

Hotel Gino Park Palace

Považská Bystrica

 

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.