Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trenčianský
 

Počet subjektů v kraji: 4

Chateau Mignon

Chateau Mignon

Dubnica nad Váhom

Kaštieľ Chateau Mignon je novozrekonštruovaná historická budova z prvej polovice 19.storočia, ktorá sa nachádza na okraji centra mesta Dubnica nad Váhom, v blízkosti mestského parku. Poskytuje pohodlné ubytovanie v historických originálne zariadených 1 posteľových a 2 posteľových izbách.

 
Grand Hotel

Grand Hotel

Trenčín

GRAND hotel Trenčín je situovaný priamo v centre Trenčína. Zariadenie ponúka ubytovanie, reštauračné a relaxačné služby. Návštevníkom mesta Trenčín a obchodným cestujúcim je k dispozícii vkusne moderne zariadených 26 izieb.

 
Hotel Gino Park Palace

Hotel Gino Park Palace

Považská Bystrica

Hotel Gino Park Palace je umiestnený v historickom zámku zo 17. storočia na okraji Považskej Bystrice a ponúka ubytovanie s reštauráciou, vínnou pivnicou, 3 salóniky, lobby barom, wellness centrom a letnou terasou. Okolo hotela sa rozprestiera rozľahlý park, v ktorom sa môžete dlho prechádzať.

 
Hotel Štefánik

Hotel Štefánik

Myjava

Hotel Štefánik v Myjave ponúka wellness centrum s 3 saunami, vírivkou a posilňovňou. Ďalej má reštauráciu s terasou a vlastné bezplatné parkovisko s kamerovým systémom. V celom objekte je zdarma dostupné Wi-Fi.

 

1 z 1

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.