Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > Mountain View

Mountain View

hvězdahvězdahvězdahvězda

Hotel Mountain View je súčasťou rekreačného strediska AquaCity Poprad a ponúka izby s balkónom a očarujúcim výhľadom na Vysoké Tatry. Parkovanie a pripojenie k internetu je k dispozícii zdarma. AquaCity s rekreačnými zariadeniami, kúpeľným centrom a radom bazénov sa tu snúbi s prekrásnou lokalitou u hôr. Či už očakávate výdatné raňajky, noblesné večere alebo napríklad deň plný zábavy strávený s rodinou vo vodnom parku, uvidíte, že bary, kaviarne, reštaurácie a široké zázemie AquaCity vám môže poskytnúť všetko, čo si prajete.

Sdílet

Mountain View
Sportova 1397/1
058 01 Poprad
Kontakt:
Tel:   +421 527 851 222
E-mail:   recepcia@aquacity.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Mountain View
Mountain View
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Hviezdoslav

Hotel Hviezdoslav

Kežmarok

HOTEL AVALANCHE

HOTEL AVALANCHE

Vysoké Tatry

Garden Hotel Domaša

Garden Hotel Domaša

Domaša Dobrá

Kaštiel Fričovce

Kaštiel Fričovce

Fričovce

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.