Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > Kaštiel Fričovce

Kaštiel Fričovce

hvězdahvězdahvězda

Na zámku Fričovce sa špecializujeme na svadby a firemné akcie. Kaštieľ Fričovce je ideálnym miestom stretnutí pri dobrom jedle s priateľmi, rodinou alebo obchodných partnerov. Či už ste skupina alebo nezávislý cestovateľ, v našom hoteli nájdete možnosť ubytovania, jednodňových výletov do okolia a oddychu v parku z polovice 19. storočia. Náš hotel sa nachádza v krásnej prírode v regióne Horný Šariš v obci Fričovce. Tam nájdete novozrekonštruovaný klenot slovenskej renesančnej architektúry. Naše odborné znalosti v oblasti svadieb a firemných akcií nás umiestnili na vedúce postavenie na trhu v tejto špecializovanej oblasti.

Sdílet

Kaštiel Fričovce
Fričovce 4
082 37 Fričovce
Kontakt:
Tel:   +421 517 721 029
E-mail:   info@kastielfricovce.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Kaštiel Fričovce
Kaštiel Fričovce
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Mountain View

Mountain View

Poprad

Hotel Hviezdoslav

Hotel Hviezdoslav

Kežmarok

HOTEL AVALANCHE

HOTEL AVALANCHE

Vysoké Tatry

Garden Hotel Domaša

Garden Hotel Domaša

Domaša Dobrá

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.