Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > Hotel Hviezdoslav

Hotel Hviezdoslav

hvězdahvězdahvězdahvězda

2 posteľové elegantné izby vybavené pohodlnou manželskou posteľou so zdravotnými matracmi, s možnosťou ich oddelenia, TV prijímačom, minibarom, trezorom, kúpeľňou so sprchovacím kútom, sušičom na vlasy a pripojením na internet, je v nich viacero drobností, ktoré hosťom spríjemnia pobyt. Umiestnené sú na 2. a 3.poschodí, izby na 2. poschodí majú krásny výhľad na letnú terasu a gotickú Baziliku Minor. Izby na 3.poschodí sú podkrovné a romantické. K obidvom poschodiam Vás dopraví výťah. Tieto izby sú určené na kratšie pobyty kvôli menším skriniam.

Sdílet

Hotel Hviezdoslav
Hlavné námestie 95/49
060 01 Kežmarok
Kontakt:
Tel:   +421 527 887 575
E-mail:   info@hotelhviezdoslav.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Hviezdoslav
Hotel Hviezdoslav
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

HOTEL KUKUČKA

HOTEL KUKUČKA

Tatranská Lomnica

Mountain View

Mountain View

Poprad

HOTEL AVALANCHE

HOTEL AVALANCHE

Vysoké Tatry

Kaštiel Fričovce

Kaštiel Fričovce

Fričovce

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.