Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > Hotel Hviezdoslav

Hotel Hviezdoslav

hvězdahvězdahvězdahvězda

2 posteľové elegantné izby vybavené pohodlnou manželskou posteľou so zdravotnými matracmi, s možnosťou ich oddelenia, TV prijímačom, minibarom, trezorom, kúpeľňou so sprchovacím kútom, sušičom na vlasy a pripojením na internet, je v nich viacero drobností, ktoré hosťom spríjemnia pobyt. Umiestnené sú na 2. a 3.poschodí, izby na 2. poschodí majú krásny výhľad na letnú terasu a gotickú Baziliku Minor. Izby na 3.poschodí sú podkrovné a romantické. K obidvom poschodiam Vás dopraví výťah. Tieto izby sú určené na kratšie pobyty kvôli menším skriniam.

Sdílet

Hotel Hviezdoslav
Hlavné námestie 95/49
060 01 Kežmarok
Kontakt:
Tel:   +421 527 887 575
E-mail:   info@hotelhviezdoslav.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Hviezdoslav
Hotel Hviezdoslav
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

HOTEL KUKUČKA

HOTEL KUKUČKA

Tatranská Lomnica

Mountain View

Mountain View

Poprad

HOTEL AVALANCHE

HOTEL AVALANCHE

Vysoké Tatry

Garden Hotel Domaša

Garden Hotel Domaša

Domaša Dobrá

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.