Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > HOTEL KUKUČKA

HOTEL KUKUČKA

hvězdahvězdahvězdahvězda

Hotel a Rezidencie Kukučka sa nachádzajú v centre jednej z najkrajších a najnavštevovanejších osád Vysokých Tatier – v Tatranskej Lomnici, kde končí aj jedna z najdlhších zjazdoviek na Slovensku. V blízkom okolí tejto históriou dýchajúcej tatranskej osady nájdete mnohé unikátne prírodné javy v podobe jaskýň a vodopádov, množstvo turistických chodníkov s dĺžkou viac ako 600 km, ale aj možnosť výletu visutou lanovkou priamo na Lomnický štít, skrátka to najkrajšie, čo na Slovensku máme. Malebné prostredie Vysokých Tatier, harmónia prírody a tatranského okolia, komfortné ubytovanie – ideálne miesto pre vašu dovolenku, jednoducho relax vo veľkolepom štýle, aký si ihneď zamilujete.

Sdílet

HOTEL KUKUČKA
Tatranská Lomnica
059 60 Tatranská Lomnica
Kontakt:
Tel:   +421 910 113 322
E-mail:   recepcia@hotelkukucka.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

HOTEL KUKUČKA
HOTEL KUKUČKA
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Mountain View

Mountain View

Poprad

Hotel Hviezdoslav

Hotel Hviezdoslav

Kežmarok

Garden Hotel Domaša

Garden Hotel Domaša

Domaša Dobrá

Kaštiel Fričovce

Kaštiel Fričovce

Fričovce

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.