Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > HOTEL KUKUČKA

HOTEL KUKUČKA

hvězdahvězdahvězdahvězda

Hotel a Rezidencie Kukučka sa nachádzajú v centre jednej z najkrajších a najnavštevovanejších osád Vysokých Tatier – v Tatranskej Lomnici, kde končí aj jedna z najdlhších zjazdoviek na Slovensku. V blízkom okolí tejto históriou dýchajúcej tatranskej osady nájdete mnohé unikátne prírodné javy v podobe jaskýň a vodopádov, množstvo turistických chodníkov s dĺžkou viac ako 600 km, ale aj možnosť výletu visutou lanovkou priamo na Lomnický štít, skrátka to najkrajšie, čo na Slovensku máme. Malebné prostredie Vysokých Tatier, harmónia prírody a tatranského okolia, komfortné ubytovanie – ideálne miesto pre vašu dovolenku, jednoducho relax vo veľkolepom štýle, aký si ihneď zamilujete.

Sdílet

HOTEL KUKUČKA
Tatranská Lomnica
059 60 Tatranská Lomnica
Kontakt:
Tel:   +421 910 113 322
E-mail:   recepcia@hotelkukucka.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

HOTEL KUKUČKA
HOTEL KUKUČKA
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Mountain View

Mountain View

Poprad

Hotel Hviezdoslav

Hotel Hviezdoslav

Kežmarok

Garden Hotel Domaša

Garden Hotel Domaša

Domaša Dobrá

Kaštiel Fričovce

Kaštiel Fričovce

Fričovce

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.