Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > HOTEL AVALANCHE

HOTEL AVALANCHE

hvězdahvězdahvězda

Ubytujeme vás v moderne a pohodlne zariadených izbách s celkovou kapacitou až 50 osôb (z toho 28 pevných lôžok a 22 prísteliek). K dispozícií sú jednolôžkové, dvojlôžkové izby, rodinné izby a jeden apartmán. Všetky izby s kúpeľňou, WC, TV / LCD, rádiom, telefónom, trezorom a pripojením na internet. Ďalšia kapacita 10 pevných lôžok je vo vedľajšej budove Vily Viktória, kde je 5 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelok. Väčšina izieb má priestranný južne orientovaný balkón so širokým výhľadom na hrebeň Nízkych Tatier, alebo Vysoké Tatry. Hotel má bezbariérový vstup a niekoľko bezbariérových izieb. 

Sdílet

HOTEL AVALANCHE
Štola 116
059 37 Vysoké Tatry
Kontakt:
Tel:   +420 527 781 772
E-mail:   info@hotelavalanche.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

HOTEL AVALANCHE
HOTEL AVALANCHE
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

HOTEL KUKUČKA

HOTEL KUKUČKA

Tatranská Lomnica

Mountain View

Mountain View

Poprad

Hotel Hviezdoslav

Hotel Hviezdoslav

Kežmarok

Garden Hotel Domaša

Garden Hotel Domaša

Domaša Dobrá

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.