Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Prešovský > Garden Hotel Domaša

Garden Hotel Domaša

hvězdahvězdahvězda

Nové zariadenie ubytovacej časti je štýlové a elegantné. Nábytok exkluzívneho dizajnu je z masívu v svetlom prevedení s dôrazom na detail a funkčnosť. V interiéri sú použité organické rastlinné motívy, dekorácie z kryštálového skla, ohýbaný kov. Farebnosť interiéru je ladená v teplých tónoch. Zlaté odtiene dodávajú interéru nádych luxusu. Pre pohodlný spánok sú postele vybavené luxusnými matracmi veľkosti queen (180 x 200 cm). Izby majú stenové vykurovanie.   Kúpelne s trblietavými mozaikami majú podlahové vykurovanie, sprchovacie kúty s raindance sprchami, štýlové umývadlo so skrinkou a zlaté, resp. chrómované batérie a doplnky.

Sdílet

Garden Hotel Domaša
Stredisko Dobrá 423
091 02 Domaša Dobrá
Kontakt:
Tel:   +421 574 494 274
E-mail:   recepcia@hoteldomasa.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Garden Hotel Domaša
Garden Hotel Domaša
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Mountain View

Mountain View

Poprad

Hotel Hviezdoslav

Hotel Hviezdoslav

Kežmarok

HOTEL AVALANCHE

HOTEL AVALANCHE

Vysoké Tatry

Kaštiel Fričovce

Kaštiel Fričovce

Fričovce

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.