Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Nitrianský > Park Hotel Tartuf

Park Hotel Tartuf

hvězdahvězdahvězda

Veľkej obľube sa v našom hoteli tešia svadby. Ľudia prichádzajú prežiť svoj veľký deň na miesto, kde ich čaká krásne a romantické prostredie i profesionálny prístup personálu. V rámci organizovania svadieb poskytujeme komplexné služby. Romanticky pôsobiaci historický kaštieľ je vhodným priestorom na usporiadanie Vášho nezabudnuteľného svadobného dňa. Ponúka Vám 5 salónikov a reštauráciu s kaviarňou. Svadobný obrad s hostinou Vám vieme pripraviť nielen v interiéri, ale aj v exteriéri pod altánkom, prípadne pod holým nebom v parku. Cirkevný sobáš je možné uskutočniť v neďalekom rímsko-katolíckom kostole.

Sdílet

Park Hotel Tartuf
Pustý Chotár 495
951 75 Beladice
Kontakt:
Tel:   +421 376 330 235
E-mail:   tartuf@tartuf.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Park Hotel Tartuf
Park Hotel Tartuf
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.