Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Nitrianský > Park Hotel Tartuf

Park Hotel Tartuf

hvězdahvězdahvězda

Veľkej obľube sa v našom hoteli tešia svadby. Ľudia prichádzajú prežiť svoj veľký deň na miesto, kde ich čaká krásne a romantické prostredie i profesionálny prístup personálu. V rámci organizovania svadieb poskytujeme komplexné služby. Romanticky pôsobiaci historický kaštieľ je vhodným priestorom na usporiadanie Vášho nezabudnuteľného svadobného dňa. Ponúka Vám 5 salónikov a reštauráciu s kaviarňou. Svadobný obrad s hostinou Vám vieme pripraviť nielen v interiéri, ale aj v exteriéri pod altánkom, prípadne pod holým nebom v parku. Cirkevný sobáš je možné uskutočniť v neďalekom rímsko-katolíckom kostole.

Sdílet

Park Hotel Tartuf
Pustý Chotár 495
951 75 Beladice
Kontakt:
Tel:   +421 376 330 235
E-mail:   tartuf@tartuf.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Park Hotel Tartuf
Park Hotel Tartuf
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.