Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Nitrianský > KAŠTIEĽ MOJMÍROVCE

KAŠTIEĽ MOJMÍROVCE

hvězdahvězdahvězda

Dominantou kaštieľa je Chodba tolerancie, Ikonový salón, salón rodáka z Mojmíroviec, grófa Grassalkoviča, kedysi najslávnejší žrebčín Uhorska jedinečne prebudovaný na kongresovú sálu a 300-ročná vínna pivnica. Športových nadšencov poteší 25 m dlhý krytý bazén, telocvičňa, ihrisko a krytá strelnica. Výhodná poloha 1 hodinu cesty z Bratislavy zaručuje pohodlnú dostupnosť. Lákavú kombináciu histórie, pokojného prostredia uprostred parku a komfortného ubytovania nájdete v kompletne zrenovovaných izbách a apartmánoch priamo v priestoroch Kaštieľa z 18.storočia a priľahlej zrekonštruovanej depandance budove - Žrebčín. Bohatá história a unikátna atmosféra kaštieľa sú v izbách premietnuté do nového, moderného vzhľadu v harmónii so starobylým jadrom budovy. Výrazná farebná odlišnosť tapisérií a vysoké stropy dodávajú izbám priestranný nádych a komornú atmosféru.

Sdílet

KAŠTIEĽ MOJMÍROVCE
Mojmírovce 919
951 15 Mojmírovce
Kontakt:
Tel:   +421 377 798 201
E-mail:   recepcia@vic.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

KAŠTIEĽ MOJMÍROVCE
KAŠTIEĽ MOJMÍROVCE
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.