Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Nitrianský > KAŠTIEĽ MOJMÍROVCE

KAŠTIEĽ MOJMÍROVCE

hvězdahvězdahvězda

Dominantou kaštieľa je Chodba tolerancie, Ikonový salón, salón rodáka z Mojmíroviec, grófa Grassalkoviča, kedysi najslávnejší žrebčín Uhorska jedinečne prebudovaný na kongresovú sálu a 300-ročná vínna pivnica. Športových nadšencov poteší 25 m dlhý krytý bazén, telocvičňa, ihrisko a krytá strelnica. Výhodná poloha 1 hodinu cesty z Bratislavy zaručuje pohodlnú dostupnosť. Lákavú kombináciu histórie, pokojného prostredia uprostred parku a komfortného ubytovania nájdete v kompletne zrenovovaných izbách a apartmánoch priamo v priestoroch Kaštieľa z 18.storočia a priľahlej zrekonštruovanej depandance budove - Žrebčín. Bohatá história a unikátna atmosféra kaštieľa sú v izbách premietnuté do nového, moderného vzhľadu v harmónii so starobylým jadrom budovy. Výrazná farebná odlišnosť tapisérií a vysoké stropy dodávajú izbám priestranný nádych a komornú atmosféru.

Sdílet

KAŠTIEĽ MOJMÍROVCE
Mojmírovce 919
951 15 Mojmírovce
Kontakt:
Tel:   +421 377 798 201
E-mail:   recepcia@vic.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

KAŠTIEĽ MOJMÍROVCE
KAŠTIEĽ MOJMÍROVCE
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.