Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Nitrianský > Hotel Leonor

Hotel Leonor

hvězdahvězdahvězda

Je udalosť na celý život, zážitok, na ktorý nechcete nikdy zabudnúť. wedding-all111 Jeho priebeh musí byť do detailov podľa vašich predstáv. Na takýto deň sa treba vopred poriadne pripraviť. A práve pre Vás sme tu, so svadobnou výstavou „Svadobný deň“. Tu Vám na jednom mieste zabezpečíme profesionálnu pomoc, poradcov a umelcov, ktorý Vám v každej sfére pomôžu pri rozhodovaní, poradia s výberom toho najlepšieho, najkrajšieho a najvhodnejšieho podľa vášho želania a predstáv. S kým sa stretnete? S cukrármi, dekoratérmi, kvetinármi, svadobnou agentúrou, kaderníkmi, vizážistami a kozmetičkami, fotografmi, dekoratérmi s balónmi, klenotníkmi, vodičom s limuzínou, so starejším, s DJ-om, hudobnou ľudovou hudbou a tanečnými skupinami, s vystavovateľmi a predajcami spodného prádla, topánok, oblečenia pre dámy a pánov. Môžete si prezrieť modely a zažiť módnu prehliadku svadobných šiat z exkluzívnych svadobných salónov.

Sdílet

Hotel Leonor
Kostolné námestie 13
946 03 Kolárovo
Kontakt:
Tel:   +421 357 771 341
E-mail:   info@hotelleonor.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Leonor
Hotel Leonor
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.