Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Nitrianský > Chateau Appony

Chateau Appony

hvězdahvězdahvězdahvězda

Hoci voňajú novotou, priestory kaštieľa skrývajú úžasný príbeh. V minulosti tu prebývali také významné osobnosti ako členovia prezidentskej dynastie Roosveltovcov, Josephine Bakerová, maharadža z Patialy, Thomas Cardeza- jeden z najbohatších pasažierov na Titanicu, albánska kráľovná Geraldina a mnohí iní. Určite neprehliadnite štýlovú reštauráciu Songe, ktorá je pýchou hotelovej gastronómie. K oddychu poslúži našim hosťom moderné wellness centrum s panoramatickým výhľadom do parku priamo z plaveckého bazénu, vírivkou, saunovým svetom a službami maséra. Oázou pokoja je anglický park, v ktorom sú umiestnené dva tenisové kurty s umelým osvetlením. Pýchou kaštieľa je historická Apponyiho knižnica so vzácnymi knihami, ktorá je návštevníkom sprístupnená celoročne.

Sdílet

Chateau Appony
Oponice 271
956 14 Oponice
Kontakt:
Tel:   +421 383 238 111
E-mail:   info@chateauappony.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Chateau Appony
Chateau Appony
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.