Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Košický > Hotel Eurobus

Hotel Eurobus

hvězdahvězdahvězda

Pre svoje dobré klimatické podmienky a najväčší počet slnečných dní je vyhľadávanou oblasťou cestovného ruchu s možnosťami kúpania, surfovania, jachtingu, vodných športov, ako aj vychádzkami v okolí. Hotel je situovaný v nádhernej prírode v tesnej blízkosti vody priamo na špici polostrova, kde je z každej strany výhľad na vodnú hladinu. Hotel ponúka kvalitné služby v oblasti ubytovania, stravovania, oddychu a športu.

Sdílet

Hotel Eurobus
Zemplínska šírava
072 35 Kaluža
Kontakt:
Tel:   +421 908 783 632
E-mail:   recepcia@hoteleurobus.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Eurobus
Hotel Eurobus
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.