Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Košický > Hotel Čingov

Hotel Čingov

hvězdahvězdahvězda

Hotel Čingov Slovenský raj sa nachádza pri vchode do známeho národného parku Slovenský raj, 6 km od Spišskej Novej Vsi a národného parku Vysoké Tatry. Hotel ponúka komfortné izby a apartmány uprostred mimoriadne krásne prírody. Do Popradu a na letisko Poprad-Tatry je to približne 20 km. Hotel Čingov Slovenský raj ponúka aj zľavu na vstup do wellness centra s 5 druhmi sáun, vírivkou a ponukou masáží. Bazén s vodou vyhrievanou na 31 stupňov je možné využívať zadarmo. Prežite čaro lásky v prekrásnom prostredí Slovenského raja a strávte so svojou láskou nezabudnuteľné chvíle počas romantického pobytu v hoteli Čingov

Sdílet

Hotel Čingov
Smižany
053 11 Smižany
Kontakt:
Tel:   +421 534 433 663
E-mail:   hotelcingov@hotelcingov.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Čingov
Hotel Čingov
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.