Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Košický > Hotel Čingov

Hotel Čingov

hvězdahvězdahvězda

Hotel Čingov Slovenský raj sa nachádza pri vchode do známeho národného parku Slovenský raj, 6 km od Spišskej Novej Vsi a národného parku Vysoké Tatry. Hotel ponúka komfortné izby a apartmány uprostred mimoriadne krásne prírody. Do Popradu a na letisko Poprad-Tatry je to približne 20 km. Hotel Čingov Slovenský raj ponúka aj zľavu na vstup do wellness centra s 5 druhmi sáun, vírivkou a ponukou masáží. Bazén s vodou vyhrievanou na 31 stupňov je možné využívať zadarmo. Prežite čaro lásky v prekrásnom prostredí Slovenského raja a strávte so svojou láskou nezabudnuteľné chvíle počas romantického pobytu v hoteli Čingov

Sdílet

Hotel Čingov
Smižany
053 11 Smižany
Kontakt:
Tel:   +421 534 433 663
E-mail:   hotelcingov@hotelcingov.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Čingov
Hotel Čingov
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.