Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Košický > Hotel Bristol

Hotel Bristol

hvězdahvězdahvězdahvězda

Hotel Bristol Vám ponúka jedinečnú príležitosť stráviť romantický víkend so svojim partnerom v exkluzívnom prostredí. Poteší Vás romantická večera pri sviečkach a jedinečné relaxačné procedúry v Rímskych kúpeľoch. Exkluzívne služby a spoločné romantické okamihy vo Vás zanechajú nezabudnuteľné dojmy.

Sdílet

Hotel Bristol
Orlia 3
040 01 Košice
Kontakt:
Tel:   +421 557 290 077
E-mail:   info@hotelbristol.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Bristol
Hotel Bristol
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.