Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Košický > Eco friendly Hotel Dália

Eco friendly Hotel Dália

hvězdahvězdahvězdahvězda

Vysnívaná svadba & Dokonalá oslava. Ak snívate o romantickej svadbe, štýlové priestory Eco friendly Hotela Dália Vás určite očaria svojou v meste Košice skutočne jedinečnou eleganciou. Unikátne spojenie tradičného luxusu s pohodlím moderných technológií sa postará o to, aby Vaša oslava bola kúzelným zážitkom. Profesionálny ústretový prístup nášho tímu a dokonalá organizácia sa postarajú o Vašu bezstarostnú zábavu.

Sdílet

Eco friendly Hotel Dália
Lofflerova 1
040 01 Košice
Kontakt:
Tel:   +421 557 994 321
E-mail:   hoteldalia@hoteldalia.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Eco friendly Hotel Dália
Eco friendly Hotel Dália
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.