Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Bratislavský > Hotel Premium

Hotel Premium

Hotel Premium **** je moderný hotel mestského typu s výbornou polohou na ulici Priekopy 20/A (napojeniena Bajkalskú ulicu), v blízkosti mestského okruhu, zástavky trolejbusu a autobusu, viacerých nákupných centier (Billa, Polus City Center, Apollo business Centrum, Avion ShoppingCenter) a spoločensko-zábavných centier (Zimný štadión, Hala Pasienky, Národné tenisové centrum – Sibamac aréna). Výborná dopravná dostupnosť umožňuje klientom hotela byť za pár minút v historickom centre mesta Bratislava a vidieť všetky najdôležitejšie pamätihodnosti hlavného mesta SR.

Sdílet

Hotel Premium
Priekopy 20/A
821 08 Bratislava
Kontakt:
Tel:   +421 249 491 055
E-mail:   hotel@hotel-premium.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Premium
Hotel Premium
 

tagy

 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.