Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Bratislavský > Hotel Premium

Hotel Premium

Hotel Premium **** je moderný hotel mestského typu s výbornou polohou na ulici Priekopy 20/A (napojeniena Bajkalskú ulicu), v blízkosti mestského okruhu, zástavky trolejbusu a autobusu, viacerých nákupných centier (Billa, Polus City Center, Apollo business Centrum, Avion ShoppingCenter) a spoločensko-zábavných centier (Zimný štadión, Hala Pasienky, Národné tenisové centrum – Sibamac aréna). Výborná dopravná dostupnosť umožňuje klientom hotela byť za pár minút v historickom centre mesta Bratislava a vidieť všetky najdôležitejšie pamätihodnosti hlavného mesta SR.

Sdílet

Hotel Premium
Priekopy 20/A
821 08 Bratislava
Kontakt:
Tel:   +421 249 491 055
E-mail:   hotel@hotel-premium.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Premium
Hotel Premium
 

tagy

 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Antares

Hotel Antares

Bratislava

ARCADIA Hotel

ARCADIA Hotel

Bratislava

Apollo Hotel

Apollo Hotel

Bratislava

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.