Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Bratislavský > Austria Trend Hotel Bratislava

Austria Trend Hotel Bratislava

hvězdahvězdahvězdahvězda

Jedinečný pôvab fasády Vám už na prvý pohľad prezradí: Najbližšie dni budú niečím výnimočné. Pri vstupe do haly sa pred Vami otvorí prostredie štýlovosti a lesku, ktoré Vám vezme dych. Svieža súhra dizajnu a životných pocitov charakterizuje vnútornú atmosféru hotela vo všetkých izbách až do posledného detailu. Exkluzivita a štýl sa tu spájajú do jednoliateho celku, ktorý je vo vybavení hotela, skvelých službách, relaxačnom wellness centre a rafinovanom kulinárstve dotiahnutý do dokonalosti. Či už ide o seminár, služobnú cestu alebo víkendový pobyt, v Austria Trend Hoteli ste Vy a Vaše želania stále na prvom mieste. A vďaka polohe v centre mesta Vám Bratislava leží doslova pri nohách.

Sdílet

Austria Trend Hotel Bratislava
Vysoká 2A
811 06 Bratislava
Kontakt:
Tel:   +421 252 775 800
E-mail:   reservations.bratislava@austria-trend.at
Další prezentace tohoto subjektu:

Austria Trend Hotel Bratislava
Austria Trend Hotel Bratislava
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Antares

Hotel Antares

Bratislava

Hotel Devín, a.s.

Hotel Devín, a.s.

Bratislava

ARCADIA Hotel

ARCADIA Hotel

Bratislava

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.