Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Bratislavský > Austria Trend Hotel Bratislava

Austria Trend Hotel Bratislava

hvězdahvězdahvězdahvězda

Jedinečný pôvab fasády Vám už na prvý pohľad prezradí: Najbližšie dni budú niečím výnimočné. Pri vstupe do haly sa pred Vami otvorí prostredie štýlovosti a lesku, ktoré Vám vezme dych. Svieža súhra dizajnu a životných pocitov charakterizuje vnútornú atmosféru hotela vo všetkých izbách až do posledného detailu. Exkluzivita a štýl sa tu spájajú do jednoliateho celku, ktorý je vo vybavení hotela, skvelých službách, relaxačnom wellness centre a rafinovanom kulinárstve dotiahnutý do dokonalosti. Či už ide o seminár, služobnú cestu alebo víkendový pobyt, v Austria Trend Hoteli ste Vy a Vaše želania stále na prvom mieste. A vďaka polohe v centre mesta Vám Bratislava leží doslova pri nohách.

Sdílet

Austria Trend Hotel Bratislava
Vysoká 2A
811 06 Bratislava
Kontakt:
Tel:   +421 252 775 800
E-mail:   reservations.bratislava@austria-trend.at
Další prezentace tohoto subjektu:

Austria Trend Hotel Bratislava
Austria Trend Hotel Bratislava
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Premium

Hotel Premium

Bratislava

Hotel Devín, a.s.

Hotel Devín, a.s.

Bratislava

ARCADIA Hotel

ARCADIA Hotel

Bratislava

Apollo Hotel

Apollo Hotel

Bratislava

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.