Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Bratislavský > Apollo Hotel

Apollo Hotel

hvězdahvězdahvězdahvězda

Všetky izby sú klimatizované a vybavené satelitnou TV s medzinárodnými a prémiovými programami, minibarom, balenou vodou zdarma a príslušenstvom na prípravu kávy a čaju. Platené TV programy sú zadarmo. Hotel má vlastné parkovisko. V lobby bare a na letnej terase sa podáva široký výber kávových špecialít a miešaných nápojov. V ponuke reštaurácie Sv. Hubert vyhlásené svoju gurmánsku kuchýň je napríklad zverina a špeciálne sezónne menu. V hoteli je soľná jaskyňa a fitcentrum s voľným vstupom a za príplatok v ňom môžu hostia využívať fínsku saunu.

Sdílet

Apollo Hotel
Dulovo nám. 1
821 08 Bratislava
Kontakt:
Tel:   +421 255 968 922
E-mail:   hotel@apollohotel.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Apollo Hotel
Apollo Hotel
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.