Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Bratislavský > ARCADIA Hotel

ARCADIA Hotel

hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Naše izby ponúkajú jedinečný výhľad na Františkánsky kostol, jeden z najhodnotnejších a najstarších kostolov v meste. Z našich apartmánov si môžete vychutnať jedinečný pohľad na Bratislavský hrad a Michalskú vežu, ktoré sú doslova ako na dlani. Hotel Arcadia ponúka 34 luxusných priestranných izieb, zariadených s vyberaným vkusom a zmyslom pre detail. Absolútny komfort nájdete v našich dvojpodlažných apartmánoch. Hotel Arcadia ponúka výnimočnú atmosféru, ktorá bude tým správnym pokračovaním Vášho svadobného obradu. Vašich ctených hostí privíta naše čarovné hotelové Lobby s renesančnými prvkami, ktoré je tým správnym miestom na Welcome Cocktail a zvítanie sa hostí. Svadobná hostina bude pokračovať v našej štýlovej reštaurácii L´Olive, kde pre Vás bude servírované špeciálne svadobné menu v dobovej atmosfére.

Sdílet

ARCADIA Hotel
Františkánska 3
811 01 Bratislava
Kontakt:
Tel:   +421 259 490 500
E-mail:   info@arcadia-hotel.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

ARCADIA Hotel
ARCADIA Hotel
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.