Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Bratislavský > ARCADIA Hotel

ARCADIA Hotel

hvězdahvězdahvězdahvězdahvězda

Naše izby ponúkajú jedinečný výhľad na Františkánsky kostol, jeden z najhodnotnejších a najstarších kostolov v meste. Z našich apartmánov si môžete vychutnať jedinečný pohľad na Bratislavský hrad a Michalskú vežu, ktoré sú doslova ako na dlani. Hotel Arcadia ponúka 34 luxusných priestranných izieb, zariadených s vyberaným vkusom a zmyslom pre detail. Absolútny komfort nájdete v našich dvojpodlažných apartmánoch. Hotel Arcadia ponúka výnimočnú atmosféru, ktorá bude tým správnym pokračovaním Vášho svadobného obradu. Vašich ctených hostí privíta naše čarovné hotelové Lobby s renesančnými prvkami, ktoré je tým správnym miestom na Welcome Cocktail a zvítanie sa hostí. Svadobná hostina bude pokračovať v našej štýlovej reštaurácii L´Olive, kde pre Vás bude servírované špeciálne svadobné menu v dobovej atmosfére.

Sdílet

ARCADIA Hotel
Františkánska 3
811 01 Bratislava
Kontakt:
Tel:   +421 259 490 500
E-mail:   info@arcadia-hotel.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

ARCADIA Hotel
ARCADIA Hotel
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Antares

Hotel Antares

Bratislava

Hotel Premium

Hotel Premium

Bratislava

Hotel Devín, a.s.

Hotel Devín, a.s.

Bratislava

Apollo Hotel

Apollo Hotel

Bratislava

 

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.