Hledat | Pokročilé vyhledávání

Miraj Resort

hvězdahvězdahvězdahvězda

Dominantou resortu je bazén s morskou vodou, palmy a piesočnatá pláž s pravým morským pieskom. Spojenie týchto elementov a polohy vytvára jedinečnú dovolenkovú atmosféru, takmer identickú s exotickými krajinami. Okrem dovolenky, si atmosféru môžete vychutnať aj na služobnej ceste. Súčasťou hotela je aj kongresovo-spoločenské centrum s kapacitou až 200 osôb. Svojim návštevníkom ponúkame prvotriedne služby a nezabudnuteľné zážitky.

Sdílet

Miraj Resort
Opatová III/640
984 01 Lučenec
Kontakt:
Tel:   +421 473 337 103
E-mail:   recepcia@miraj.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Miraj Resort
Miraj Resort
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.