Hledat | Pokročilé vyhledávání

Miraj Resort

hvězdahvězdahvězdahvězda

Dominantou resortu je bazén s morskou vodou, palmy a piesočnatá pláž s pravým morským pieskom. Spojenie týchto elementov a polohy vytvára jedinečnú dovolenkovú atmosféru, takmer identickú s exotickými krajinami. Okrem dovolenky, si atmosféru môžete vychutnať aj na služobnej ceste. Súčasťou hotela je aj kongresovo-spoločenské centrum s kapacitou až 200 osôb. Svojim návštevníkom ponúkame prvotriedne služby a nezabudnuteľné zážitky.

Sdílet

Miraj Resort
Opatová III/640
984 01 Lučenec
Kontakt:
Tel:   +421 473 337 103
E-mail:   recepcia@miraj.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Miraj Resort
Miraj Resort
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.