Hledat | Pokročilé vyhledávání

Hotel Termál

hvězdahvězdahvězda

Hotel má k dispozícii 31 dvojlôžkových izieb, 2 jednolôžkové izby, 2 apartmány a 1 rodinnú izbu. Celková kapacita je 72 pevných lôžok s možnosťou 14 prísteliek. Okrem možnosti ubytovania s raňajkami sú v ponuke rôzne pobytové balíčky líšiace sa dĺžkou, ponukou služieb, či sezónnosťou. Všetky izby ako aj spoločenské priestory v hoteli sú nefajčiarske. V tesnej blízkosti hotela je bezplatné, nestrážené parkovisko, monitorované kamerovým systémom s 30 parkovacími miestami. Ďalšie parkovacie miesta riešime operatívne podľa potreby v okolí hotela.

Sdílet

Hotel Termál
Vyhne 249
966 02 Vyhne
Kontakt:
Tel:   +421 456 787 611
E-mail:   recepcia@termalvyhne.sk
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Termál
Hotel Termál
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.