Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Zlínský > Parkhotel Zlín

Parkhotel Zlín

hvězdahvězdahvězda

ParkHotel Zlín se nachází v blízkosti centra města Zlín uprostřed klidné části města. Najdete zde ojedinělou architekturu a celou řadu kulturních a společenských akcí. ParkHotel Zlín je hvězdami vyhledávaný právě pro svoji příjemnou atmosféru a vynikající gastronomii. Pro návštěvníky jsou k dispozici pobytové balíčky a bohatý sportovní program vč. salonku a konferenční místnosti. Srdečně Vás zveme k návštěvě našeho hotelu a restaurace. Chceme nabízet poctivou kuchyni založenou na vaření z čerstvých surovin, bez zbytečných instantních polotovarů. V naší nabídce jsou originální recepty, ale také klasická jídla české kuchyně. Každý den připravujeme denní menu. Restaurace nabízí příjemné nekuřácké prostředí a atmosféru nejen pro rodinné oslavy, ale i pro svatební hostiny, rauty, firemní večírky. Veškeré akce je možné uspořádat i v oddělených saloncích, které je možno pronajmout. Pro nezapomenutelný zážitek si můžete objednat balíček služeb spojený například s romantickou večeří.

Sdílet

Parkhotel Zlín
Růmy 1393b
76001 Zlín
Kontakt:
Tel:   +420 577 056 111
E-mail:   recepce@parkhotelzlin.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Parkhotel Zlín
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.