Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Zlínský > Hotel Vega

Hotel Vega

hvězdahvězdahvězda

Na rozdíl od jiných hotelů v mikroregionu luhačovické přehrady, Luhačovice a Pozlovic, bylo pro stavbu hotelu Vega vybráno místo nahoře, nad přehradou, na svazích pod Komoncem, místo s romantickými výhledy nerušenými okolní zástavbou, místo tiché a klidné bez dopravního hlomozu a městského hluku, místo bezpečné i pro nejmenší děti. Relaxační a wellness pobyty jsou nejčastěji nabízené pobytové balíčky na moderních wellness hotelích. Hotel Vega nabízí služby ve wellness centru, které obsahuje širokou nabídku 22 druhů relaxačních procedur. Speciálně připravené relaxační pobyty nabízející nové druhy masáží, wellness pobyty pro ženy pro jejich zaslouženou relaxaci a sportovně aktivní pobyty kombinované s rehabilitací. Rauty, bankety, obchodní setkání, vánoční večírky, zábavné akce, turnaje, školení, semináře, prezentace, konference. Pro tyto účely je hotel VEGA dostatečně vybaven a je schopen pro firemní akce poskytnout ten nejlepší servis za přijatelné ceny.

Sdílet

Hotel Vega
Pozlovice 99
763 26 Luhačovice
Kontakt:
Tel:   +420 577 131 216
E-mail:   recepce@hotelvega.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Vega
Hotel Vega
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Radun

Hotel Radun

Luhačovice

Hotel Vyhlídka

Hotel Vyhlídka

Luhačovice

HOTEL KRYSTAL

HOTEL KRYSTAL

Luhačovice

 

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.