Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Zlínský > Hotel Skanzen

Hotel Skanzen

hvězdahvězdahvězda

Převážná část pokojů je situována s výhledem na Archeoskanzen, Živou vodu, do okolní přírodní krajiny. Všechny pokoje jsou umístěny v hotelovém traktu mimo restauraci, což ubytovaným hostům zaručuje ničím nerušený pobyt. Hotel Skanzen se nachází v atraktivním prostředí turistického komplexu, nabízí zajištění firemních akcí, školení, rodinných oslav a svatebních hostin. V bezprostřední blízkosti hotelu mohou hosté využít monitorované parkoviště a přírodní biotop ke koupání.

Informace

kongresová kapacita: 300

Sdílet

Hotel Skanzen
Modrá 227
687 06 Velehrad
Kontakt:
Tel:   572 508 034
E-mail:   recepce@hotelskanzen.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Skanzen
Hotel Skanzen
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Wellness hotel Energetic

Wellness hotel Energetic

Rožnov pod Rahoštem

Beskydský hotel RELAX

Beskydský hotel RELAX

Rožnov pod Rahoštem

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.