Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Zlínský > Hotel Horal

Hotel Horal

hvězdahvězdahvězda

Vychutnejte si relaxaci ve Velkých Karlovicích, uprostřed neporušené přírody CHKO Beskydy, kde vás nedostihne městský smog… Nechte se hýčkat v relaxačním centru Wellness Horal v lůně Beskyd. Wellness Horal nabízí široké spektrum masáží včetně exotických s rodilými Thajkami, Filipínkami a Srí Lančany a tradiční i méně obvyklé wellness procedury včetně unikátních saunovacích ceremoniálů. Od ledna 2011 jsou součástí Wellness Horal také termální bazény a klimatizované kardio fitness studio.… Hotel Horal ve Velkých Karlovicích nabízí vynikající zázemí a podmínky pro uspořádání různých firemních eventů spojených se vzděláváním, sportem nebo zábavou. Za velmi výhodných podmínek nabízíme pronájem příjemných a plně vybavených prostor v atraktivním horském hotelu se stylovým ubytováním a luxusním relaxačním centrem.

Sdílet

Hotel Horal
Léskové 583
756 06 Velké Karlovice
Kontakt:
Tel:   +420 571 495 500
E-mail:   horal@valachy.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Horal
Hotel Horal
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Wellness hotel Energetic

Wellness hotel Energetic

Rožnov pod Rahoštem

Hotel Vyhlídka

Hotel Vyhlídka

Luhačovice

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.