Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Zlínský > Beskydský hotel RELAX

Beskydský hotel RELAX

hvězdahvězdahvězda

Beskydský Hotel Relax se nachází na okraji malebného města Rožnov pod Radhoštěm. Nabízí pokoje s bezplatným pevným internetem a krytý a venkovní bazén. Pohodlí a odpočinek Všechny hotelové pokoje mají balkon a jsou vybavené posezením, satelitní TV a vlastní koupelnou. Více o ubytování Hotelové wellness centrum má saunu a posilovnu. Případně můžete vyzkoušet některé z masáží. Hosté mohou být aktivní na tenisovém kurtu nebo volejbalovém hřišti. Stravování Hotel má restauraci podávající typickou regionální kuchyni. Hosté mohou využít letní terasu, kavárnu a 2 bary.

Sdílet

Beskydský hotel RELAX
Lesní 1689
756 61 Rožnov pod Rahoštem
Kontakt:
Tel:   +420 571 648 100
E-mail:   hotelrelax@seznam.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Beskydský hotel RELAX
Beskydský hotel RELAX
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.