Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Vysočina > Kaple svaté Markéty

Kaple svaté Markéty

V klášterním kostele můžete nocovat, pokud se za romantikou vydáte do Žďáru nad Sázavou. V historické budově bývalé kaple sv. Markéty na zdejším zámku byl v devadesátých letech vybudován penzion. Před spaním se vydejte na vycházku po zámeckém areálu nebo navštivte poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře.

Apartmán číslo jedna je v prvním patře. Najdete zde kromě běžného zázemí také koupelnu s rohovou vanou. V apartmá je atypicky řešená manželská postel, která je z části situována do prostoru bývalého kruhového schodiště na kostelní kůr. V případě potřeby je možno v pokoji připravit dvě přistýlky nebo dětskou postýlku. V ambitu s oblým stropem se nachází obývací prostor se sedačkou a televize se satelitem. Součástí apartmá je kuchyňský koutek s ledničkou vybaven pro příležitostné vaření. K dispozici vám také je mini-bar. Z apartmánu je krásný výhled přímo na první nádvoří žďárského zámku. Samozřejmostí je bezdrátové připojení k vysokorychlostní síti Internet, pomocí technologie Wifi.

Apartmán číslo dvě v prvním patře. V apartmá je atypicky řešená manželská postel, která je z části situována do prostoru bývalého kruhového schodiště na kostelní kůr. V případě potřeby je možno v pokoji připravit dvě přistýlky nebo dětskou postýlku. V ambitu s oblým stropem se nachází obývací prostor se sedačkou a televize se satelitem. Součástí apartmá je kuchyňský koutek s ledničkou vybaven pro příležitostné vaření. K dispozici vám také je mini-bar. Samozřejmostí je bezdrátové připojení k vysokorychlostní síti internet, pomocí technologie Wifi. Z apartmánu je krásný výhled přímo do naší galerie v zahradě a na areál zámku. Apartmán dvě je zrcadlovým obrazem vedlejšího apartmánu.

Ve druhém patře se nachází dva podkrovní pokoje s koupelnou. Je možná jedna přistýlka pro dítě. V pokoji je televize se satelitem a samozřejmostí je bezdrátové připojení k vysokorychlostní síti Internet, pomocí technologie Wifi.

Ve druhém patře se nachází dva podkrovní pokoje s koupelnou. Je možná jedna přistýlka pro dítě. V pokoji je televize se satelitem a samozřejmostí je bezdrátové připojení k vysokorychlostní síti Internet, pomocí technologie Wifi.

V případě, že máme již obsazeno, a přesto byste k nám rádi přijeli, pokusíme se Vám zajistit ubytování v barokní věži přímo v areálu zámku. Věž, která je vidět z našeho penzionu, nabízí stejnou kategorii ubytování. Můžete tak využít všech služeb, které Vám nabízí náš penzion.

Informace

vzdálenost od centra města: 0,5 km

Sdílet

Kaple svaté Markéty
Santiniho 64
59102 Žďár nad Sázavou
Kontakt:
Tel:   566 623 552
E-mail:   kaple@kaple.cz
Další prezentace tohoto subjektu:
Prezentace navštívili jsme

Kaple svaté Markéty
Kaple svaté Markéty Kaple svaté Markéty Kaple svaté Markéty Kaple svaté Markéty Kaple svaté Markéty Kaple svaté Markéty
 

tagy

Typ zařízení

 • Kavárna
 • Penzion

Vybavení pokoje

 • Televizor
 • Internet
 • Sprcha
 • Vana
 • Satelit
 • Minibar
 • WC
 • Dětská postýlka
 • Koupelna

Internet

 • Wi-fi

Parkování

 • Ano
 

 

 

Vybavení hotelu

 • Konferenční místnost
 

Volný čas

 • Cykloturistika
 

Relaxační centrum

 • Masáže
 

 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.