Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Vysočina > Hotel Svratka

Hotel Svratka

Hotelový komplex vlastněný společností ŽĎAS, a. s. je postaven na kopci nad obcí Svratka v srdci Vysočiny, která je jednou z ekologicky nejčistějších oblastí České republiky. Prostředí, ve kterém se hotel nachází, nabízí ideální podmínky k odpočinku a relaxaci. Našim hostům nabízíme pro zpříjemnění dovolené také využití krytého bazénu nebo zapůjčení horského kola. Celý areál je zasazen přímo do přírody a obklopen vzrostlými lesy se značenými trasami pro zdatné turisty i klidné procházky. V blízkosti hotelu se nachází také sjezdovka, běžkařské trasy a golfové hřiště. Pro hotelové hosty nabízíme využití moderně vybaveného konferenčního sálu s kapacitou 90 až 140 osob, který upravíme dle vašich požadavků.

Sdílet

Hotel Svratka
Na Vyhlídce 41
592 02 Svratka
Kontakt:
Tel:   +420 566 662 611
E-mail:   info@hotel-svratka.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Svratka
Hotel Svratka
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Podlesí

Hotel Podlesí

Svratka

Zámek Hostačov

Zámek Hostačov

Golčův Jeníkov

Hotel Podlesí

Hotel Podlesí

Svratka

Hotel Medlov

Hotel Medlov

Fryšava pod Žákovou horou

 

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.