Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Vysočina > Hotel Medlov

Hotel Medlov

hvězdahvězdahvězda

Stravování Hosté hotelu Medlov mohou začít den snídaní formou bufetu. V hotelové restauraci se podávají sezónní pokrmy. V zahradě je k dispozici gril. Pohodlí a odpočinek Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, posezení s TV a balkon. Ve společných prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Na místě a v okolí Hotel slouží jako výchozí bod při mnoha pěších a cyklistických výletech. Lyžařský areál Harusův Kopec je vzdálený 6 km od hotelu. Zelená Hora se nachází 20 km od budovy a hrad Pernštejn stojí 30 km od hotelu. Do westernového městečka Šiklův Mlýn dojedete za 30 minut.

Sdílet

Hotel Medlov
Fryšava pod Žákovou horou 143
592 04 Fryšava pod Žákovou horou
Kontakt:
Tel:   +420 602 143 144
E-mail:   info@medlovhotel.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Medlov
Hotel Medlov
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Hotel Svratka

Hotel Svratka

Svratka

Hotel Podlesí

Hotel Podlesí

Svratka

Zámek Hostačov

Zámek Hostačov

Golčův Jeníkov

Chateau Herálec

Chateau Herálec

Herálec

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.