Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Ústecký > Hotel Zlatý Lev

Hotel Zlatý Lev

hvězdahvězdahvězdahvězda

V hotelovém wellness centru je sauna, parní sauna a vířivka. Dostupné je také množství nejrůznějších masáží. Restaurace podávající vynikající pokrmy místní i mezinárodní kuchyně je otevřená od pondělí do soboty, vždy od 16:00 do 22:00. Recepce a lobby bar jsou v provozu nepřetržitě. Pro firemní i soukromé účely si lze pronajmout kongresový sál. Hotel Zlatý Lev Žatec představuje ideální výchozí bod pro návštěvu tohoto malebného severočeského městečka s bohatou tradicí pěstování chmele a vaření piva i pro obchodní aktivity. Na místě je za příplatek k dispozici soukromé hlídané parkoviště (dostupnost musí být potvrzena hotelem).

Sdílet

Hotel Zlatý Lev
Oblouková 228
438 01 Žatec
Kontakt:
Tel:   +420 776 348 000
E-mail:   recepce@zlaty-lev.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel Zlatý Lev
Hotel Zlatý Lev
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Grandhotel SALVA

Grandhotel SALVA

Litoměřice

Hotel Nástup

Hotel Nástup

Loučná

Hotel INGE

Hotel INGE

Místo

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.