Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Ústecký > Hotel České Švýcarsko

Hotel České Švýcarsko

hvězdahvězdahvězdahvězda

Les, vzduch, voda, sny... Hotel The Forest Garden je perfektní místo pro váš romantický útěk ze světa všedních dní. Je vhodný k relaxaci, přemýšlení a dobíjení energie. Spolu s partnerem oceníte ubytování ve stylovém domě s atmosférou i okolní přírodu. Hotel nabízí deset dvoulůžkových pokojů, dva jednolůžkové pokoje a deset prostorných pokojů s balkonem. V ceně ubytování je vždy zahrnuta naše speciální snídaně s Bohemia sektem. Bohatý sortiment baru nabízí variace nápojů a vysoce kvalitní francouzská vína 24 hodin denně, s “happy hours” od 16 hodin. Každý měsíc připravujeme novou nabídku nápojů pro vaše potěšení. Ovocný bar je vám zdarma také k dispozici. Umístěný v otevřené krajině, snadno dostupný taxi – nenajdete lepší místo, kde si vychutnávat sluníčko a čerstvý vzduch. Hotel The Forect Garden nabízí nádhernou trávníkovou pláž, vhodnou také pro nudisty. Využít rovněž můžete hotelovou saunu.

Sdílet

Hotel České Švýcarsko
Mezná 90
407 17 Hřensko
Kontakt:
Tel:   +420 412 514 380
E-mail:   info@theforestgardenhotel.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel České Švýcarsko
Hotel České Švýcarsko
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Grandhotel SALVA

Grandhotel SALVA

Litoměřice

Hotel a restaurant Větruše

Hotel a restaurant Větruše

Ústí nad Labem

Hotel Nástup

Hotel Nástup

Loučná

Hotel INGE

Hotel INGE

Místo

 

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.