Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Ústecký > Hotel České Švýcarsko

Hotel České Švýcarsko

hvězdahvězdahvězdahvězda

Les, vzduch, voda, sny... Hotel The Forest Garden je perfektní místo pro váš romantický útěk ze světa všedních dní. Je vhodný k relaxaci, přemýšlení a dobíjení energie. Spolu s partnerem oceníte ubytování ve stylovém domě s atmosférou i okolní přírodu. Hotel nabízí deset dvoulůžkových pokojů, dva jednolůžkové pokoje a deset prostorných pokojů s balkonem. V ceně ubytování je vždy zahrnuta naše speciální snídaně s Bohemia sektem. Bohatý sortiment baru nabízí variace nápojů a vysoce kvalitní francouzská vína 24 hodin denně, s “happy hours” od 16 hodin. Každý měsíc připravujeme novou nabídku nápojů pro vaše potěšení. Ovocný bar je vám zdarma také k dispozici. Umístěný v otevřené krajině, snadno dostupný taxi – nenajdete lepší místo, kde si vychutnávat sluníčko a čerstvý vzduch. Hotel The Forect Garden nabízí nádhernou trávníkovou pláž, vhodnou také pro nudisty. Využít rovněž můžete hotelovou saunu.

Sdílet

Hotel České Švýcarsko
Mezná 90
407 17 Hřensko
Kontakt:
Tel:   +420 412 514 380
E-mail:   info@theforestgardenhotel.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Hotel České Švýcarsko
Hotel České Švýcarsko
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Grandhotel SALVA

Grandhotel SALVA

Litoměřice

Hotel a restaurant Větruše

Hotel a restaurant Větruše

Ústí nad Labem

Hotel Nástup

Hotel Nástup

Loučná

 

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.