Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Ústecký > Grandhotel SALVA

Grandhotel SALVA

hvězdahvězdahvězdahvězda

Grandhotel SALVA prošel začátkem loňského roku kompletní rekonstrukcí a v současné době vám nabízí elegantní ubytování přímo v centru Litoměřic. Vybrat si můžete z 20 nově zařízených pokojů ve třech variantách. Hosté mohou využít možnost parkování před hotelem za příplatek. Cyklisté uvítají možnost uložení kol v moderní kolárně. Pro pořádání školení, prezentací a jiných firemních akcí si můžete pronajmout 2 konferenční místnosti (sál a galerii). K dispozici je vám kompletně vybavené konferenční prostory s celkovou kapacitou až 140 osob. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU V GRANDHOTELU SALVA LITOMĚŘICE. .

Sdílet

Grandhotel SALVA
Mírové náměstí 12
41201 Litoměřice
Kontakt:
Tel:   +420 416 732 506
E-mail:   info@gradhotelsalva.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Grandhotel SALVA
Grandhotel SALVA
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou nabízí luxusní ubytování, restauraci, krytý bazén, vířivku, saunu, masáže, romantické víkendové pobyty, letní zahrádku, dětské hřiště, pétanque, kroket, parkování.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.