Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Ústecký > Grandhotel SALVA

Grandhotel SALVA

hvězdahvězdahvězdahvězda

Grandhotel SALVA prošel začátkem loňského roku kompletní rekonstrukcí a v současné době vám nabízí elegantní ubytování přímo v centru Litoměřic. Vybrat si můžete z 20 nově zařízených pokojů ve třech variantách. Hosté mohou využít možnost parkování před hotelem za příplatek. Cyklisté uvítají možnost uložení kol v moderní kolárně. Pro pořádání školení, prezentací a jiných firemních akcí si můžete pronajmout 2 konferenční místnosti (sál a galerii). K dispozici je vám kompletně vybavené konferenční prostory s celkovou kapacitou až 140 osob. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU V GRANDHOTELU SALVA LITOMĚŘICE. .

Sdílet

Grandhotel SALVA
Mírové náměstí 12
41201 Litoměřice
Kontakt:
Tel:   +420 416 732 506
E-mail:   info@gradhotelsalva.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Grandhotel SALVA
Grandhotel SALVA
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.