Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský > Zámek Ratměřice

Zámek Ratměřice

hvězdahvězdahvězdahvězda

Dopřejte si čas jeden pro druhého. V našem hotelu Zámek Ratměřice najdete ubytování v luxusních romantických pokojích s výhledem do zahrady. Prožijte nerušené chvíle v našem zámeckém parku nebo wellness. Společně strávený čas jistě skvěle doplní luxusní večeře při svíčkách, kterou si můžete objednat v naší restauraci Sequoia.

Sdílet

Zámek Ratměřice
Ratměřice 1
27503 Ratměřice
Kontakt:
Tel:   +420 312 600 100
E-mail:   recepce@zamek-ratmerice.cz
Další prezentace tohoto subjektu:

Zámek Ratměřice
Zámek Ratměřice
 

tagy

Typ zařízení

  • Hotel
 
 

Mapa

Podobná zařízení v okolí

Penzion Zámecký dvůr Hostivice

Penzion Zámecký dvůr Hostivice

Hostivice, Praha-západ

Hotel Opat

Hotel Opat

Kutná hora

 

PARK HOLIDAY Congress Wellness Hotel

Praha 10 Benice

Jedinečný design a komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita hotelu a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit se Park Holiday řadí k výjimečným a ojedinělým hotelům pražského regionu.

Hotel Happy Star

Znojmo

Poznejte pohodlné, příjemné a moderní prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo. Nechte se okouzlit Národním parkem Podyjí nebo moravským vínem, sportujte či odpočívejte.

Villa Regenhart

Jeseník

Nově zrekonstruovaný wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu.

Wellness Hotel Patince

Patince

Wellness Hotel Patince je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu.

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.